57 پرونده تخلف اقلام بهداشتی در زنجان تشکیل شد

به گزارش وبلاگ خبری مَثَل، معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: از اسفندماه سال گذشته تا یازدهم فروردین، 57 مورد پرونده تخلف اقلام بهداشتی به ارزش بالغ بر پنج میلیارد ریال در این استان تشکیل و جهت اجرا به تعزیرات حکومتی استان ارجاع شده است.

57 پرونده تخلف اقلام بهداشتی در زنجان تشکیل شد

به گزارش وبلاگ خبری مَثَل انلاین به نقل از ایرنا، اسماعیل مسلمی با بیان این مطلب، اضافه نمود: طی این مدت 975 مورد بازرسی در زمینه اقلام بهداشتی در سطح استان انجام شده است که 57 مورد منجر به تشکیل پرونده شده است.

وی گفت: عمده بازرسی ها و پرونده های تشکیل شده مربوط به داروخانه ها، شرکت های پخش دارو و افراد فاقد صلاحیت در این حوزه است.

مسلمی اعلام کرد: در این بازرسی ها 12 هزار و 553 لیتر محلول ضدعفونی کننده، 322 لیتر الکل طبی و 9 هزار و 382 تیوپ ژل ضدعفونی کننده، کشف و ضبط شده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اضافه نمود: 6 هزار و 481 عدد ماسک پزشکی و پنج هزار و 823 بسته دستکش لاتکس نیز از دیگر اقلام کشف شده طی بازرسی هااست.

وی گفت: این بازرسی ها در قالب گشت مستقل و مشترک با عوامل نیروی انتظامی و تعزیرات حکومتی و دستگاه های نظارتی صورت می گیرد.

مسلمی اعلام کرد: مهم ترین تخلفات انجام شده در این بخش شامل احتکار، تقلب، فراوری غیرمجاز، عدم عرضه و گرانفروشی است.

منبع: همشهری آنلاین

به "57 پرونده تخلف اقلام بهداشتی در زنجان تشکیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "57 پرونده تخلف اقلام بهداشتی در زنجان تشکیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید