160 واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند

به گزارش وبلاگ خبری مَثَل، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: از 24 آذرماه و افزایش نظارت ها 160 واحد صنعتی متخلف در استان کرمانشاه به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شدند.

160 واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند

به گزارش وبلاگ خبری مَثَل به نقل از تسنیم، محسن دارابی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در گفت وگو با وبلاگ خبری مَثَل گفت: از 24 آذرماه تا به امروز 3000 مورد بازرسی از واحدهای صنفی به ویژه واحدهای عرضه انواع آجیل و خشکبار، شیرینی و سایر اقلام پر مصرف اجرا شده است.

وی با اشاره به امکانات و نیروی نامتناسب این اداره با جمعیت و تعداد بالای واحدهای صنفی در گستره استان گفت: تا به امروز برای متصدیان 160 واحد صنفی متخلف به دلیل گران فروشی، کم فروشی و تقلب، عدم نصب برچسب قیمت یا عدم رعایت سایر قوانین نظام صنفی، تشکیل پرونده اجرا شده و این افراد به منظور صدور احکام بایسته، به تعزیرات حکومتی معرفی شده اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اضافه کرد: از مردم شریف تقاضا می کنم هر گونه اعتراض یا شکایت خود از شرایط بازار را به اطلاع بازرسان رسانده، یا گزارش های خود را مبنی بر بروز هر گونه تخلف مالی با سامانه 124 دات ای آر یا شماره تلفن 124 در میان بگذارند و مطمئن باشند که در کوتاه ترین زمان ممکن به شکایات آن ها رسیدگی می گردد.

وی با اشاره به اینکه سامانه های بسیار متعددی برای رصد بازار راه اندازی شده است گفت: سامانه رصد زنجیره کالا از مبدأ ورودی تا مصرف کننده، سامانه جامع انبارها که میزان موجودی انبارها و ذخیره سازی کالاها معین است و سامانه جامع تجارت از مهمترین این سامانه ها هستند.

دارابی با بیان اینکه علاوه بر این سامانه ها در استان کرمانشاه شبکه های توزیع معین نیز در استان وجود دارد اضافه کرد: به منظور نظارت و جلوگیری از کمبود در بازار به وسیله شبکه های مطمئن به توزیع کالا پرداخته می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "160 واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "160 واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید