هجمه ها علیه تیم ما عادلانه نیست

به گزارش وبلاگ خبری مَثَل، خبرنگاران/اصفهان بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: هجمه های علیه تیم ما عادلانه نیست و قلعه نویی سن پدر شخصی را دارد که از او سوال می پرسید و همه ما منتظر او هستیم تا از قلعه نویی عذرخواهی کند.

هجمه ها علیه تیم ما عادلانه نیست

مهدی مهدی زاده پس از پیروزی تیمش برابر تیم فوتبال پیکان اظهار کرد: می دانستیم که بازی سختی داریم. در جام حذفی با این تیم بازی نموده بودیم و می دانستیم که تیم خوبی است.

وی ادامه داد: امروز ما برای کسب 3 امتیاز به میدان آمده بودیم؛ چرا که 3 امتیاز در جدول به ما خیلی یاری می کرد و خدا را شکر با یاری تمام بازیکنان و کادر فنی توانستیم هر 3 امتیاز را کسب کنیم.

به گزارش وبلاگ خبری مَثَل، بازیکن تیم فوتبال سپاهان با اشاره به مصدومیت پورقاز گفت: گل های این ملاقات را به عزت تقدیم می کنیم. شخصاً به عزت بسیار نزدیک بودم و با هم رفیق هستیم. خبر مصدومیت او واقعا ناراحت نماینده بود. از خبر مصدومیت او ناراحت شدم. دلم برایش تنگ شده است و امشب به دیدن او می روم.

وی افزود: با توجه به مصدومیت پورقاز در ترکیب قرار گرفتم و امیدوارم توانسته باشم یاریی به تیم بکنم. بازی کردن برای بازیکنان مهم نیست و هدف همه ما یاری کردن به تیم است تا در انتها لیگ شرمسار طرفداران نباشیم.

مهدی زاده در واکنش به حواشی ایجاد شده بر علیه سپاهان تاکید نمود: متاسفانه اشتباهات داوری که به نفع تیم خودشان است را نمی بینند. در هر بازی ممکن است اتفاقاتی رقم بخورد و در بازی شهر خودرو همان طور که یک پنالتی برای آنها گرفته نشد، یک پنالتی هم برای ما سوت زده نشد.

وی اضافه نمود: اما متاسفانه جمله هایی علیه تیم ما وارد می نمایند. معتقد هستم صحبت ها و حرکات وبلاگ خبری مَثَل در کنفرانس پس از بازی ما برابر شهر خودرو نامناسب بود. قلعه نویی سن پدر شخصی را دارد که از او سوال می پرسید و همه ما منتظر او هستیم تا از قلعه نویی عذرخواهی کند. هجمه های علیه تیم ما عادلانه نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "هجمه ها علیه تیم ما عادلانه نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هجمه ها علیه تیم ما عادلانه نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید