مهلت انتخاب رشته های با آزمون دانشگاه آزاد تمدید شد

به گزارش وبلاگ خبری مَثَل، انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، شرکت کننده در آزمون سراسری سال 1398 تا روز سه شنبه 5 شهریور تمدید شد.

مهلت انتخاب رشته های با آزمون دانشگاه آزاد تمدید شد

به گزارش وبلاگ خبری مَثَل، در پی تماس های متعدد داوطلبان در مورد تمدید مهلت انتخاب رشته به اطلاع می رساند، انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، شرکت نماینده در آزمون سراسری سال 98 تا روز سه شنبه 5 شهریور تمدید شد.

تمامی داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال 98 که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی https://azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

داوطلبانی که رشته / محل موردنظر خود را در دفترچه رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نمی­ یابند، توجه داشته باشند که بیش از 95 درصد رشته / محل های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستند که در صورت تمایل با مراجعه به سامانه مذکور، می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج انتخاب رشته های با آزمون این دانشگاه هفته سوم شهریور ماه اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مهلت انتخاب رشته های با آزمون دانشگاه آزاد تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت انتخاب رشته های با آزمون دانشگاه آزاد تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید