منافی: اشتباهات داوری بازی پیکان و سپاهان تکرار نشود، پرسپولیس قهرمان خواهد شد

به گزارش وبلاگ خبری مَثَل، بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: اگر در هفته های پایانی اشتباهاتی که در بازی پیکان و سپاهان شاهد بودیم پیش نیاید شاگردان گل محمدی می توانند قهرمان شوند.

منافی: اشتباهات داوری بازی پیکان و سپاهان تکرار نشود، پرسپولیس قهرمان خواهد شد

جواد منافی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ خبری مَثَل در مورد بازی پرسپولیس مقابل فولاد در اهواز که با تساوی بدون گل سرانجام یافت، گفت: با توجه به صندلی دو تیم در جدول بازی حساسی بود و دو تیم نمی خواستند در این ملاقات شکست بخورند. پرسپولیس برای تثبیت صدرنشینی و فولاد برای رسیدن به رتبه های بالاتر در جدول و کسب سهمیه در این ملاقات برای 3 امتیاز بازی کردند.

وی ادامه داد: درست است که پرسپولیس در اهواز یک امتیاز باارزش کسب کرد ولی با توجه به کیفیت فنی بالای دو تیم، انتظار بازی زیباتری از هر دو تیم می رفت اما این ملاقات چنگی به دل نزد و یک بازی کسل نماینده بود. بازی بیشتر در میانه میدان دنبال می شد و یک بازی فیزیکی و درگیرانه بود و فرصت های کمی روی دروازه های هر دو تیم خلق شد. در واقع هم پرسپولیس و هم فولاد کیفیت خوبی از خود نشان ندادند.

بازیکن پیشین پرسپولیس اسم کرد: در شرایط آب و هوایی اهواز بازی برای هر دو تیم سخت بود. همه از ویژگی و نوع بازی فولاد شناخت دارند و می دانیم که تیم جواد نکونام در کارهای دفاعی خیلی با قدرت کار می نماید و مقابل پرسپولیس هم توانستند تمام روزنه های نفوذ را ببندند. شاگردان گل محمدی با وجود اینکه در پی پیروزی بودند اما در گرمای طاقت فرسای اهواز خیلی به خودشان فشار نیاوردند.

منافی با بیان اینکه قهرمانی در دست پرسپولیس است، اظهار داشت: سرخپوشان با اختلاف 2 امتیازی در صدر جدول قرار دارند و همه چیز در اختیار خودشان است. اگر در هفته های پایانی اتفاق خاصی رخ ندهد، پرسپولیس قهرمان می گردد. منظور من از اتفاقات، اشتباهاتی مثل گل آفساید سپاهان مقابل پیکان یا پنالتی که برای شاگردان تارتار گرفته نشد، است. در هفته های پایانی حساسیت مسابقات بالا است و داوران باید با دقت بیشتری بازی ها را قضاوت نمایند.

وی درباره مسائل اقتصادی پرسپولیس که باعث ناراحتی بازیکنان و کادرفنی شده است، گفت: مسائل اقتصادی از سال های گذشته همراه پرسپولیس بوده، بنابراین چیزی نیست که دیروز و امروز به وجود آمده باشد. باید همه اعضای تیم از مدیریت تا کادرفنی و بازیکنان، این مسائل را به خوبی مدیریت نمایند و اجازه ندهند مسائل و حواشی این تیم را از هدفش دور کند. تمرکز کادرفنی و بازیکنان باید به 4 هفته پایانی باشد، چون ممکن است با کوچکترین غفلتی، قهرمانی از دست برود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "منافی: اشتباهات داوری بازی پیکان و سپاهان تکرار نشود، پرسپولیس قهرمان خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منافی: اشتباهات داوری بازی پیکان و سپاهان تکرار نشود، پرسپولیس قهرمان خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید