شایسته سالاری رکن اصلی ارایه خدمات کارآمد

به گزارش وبلاگ خبری مَثَل، مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم از شایسته سالاری به عنوان اصلی ترین رکن برای ارایه خدمات کارآمد به ارباب رجوع نام برد.

شایسته سالاری رکن اصلی ارایه خدمات کارآمد

به گزارش خبرگزاری وبلاگ خبری مَثَل به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، علی عسکری با اشاره به این مطلب که بزرگ ترین نهاد ارایه دهنده خدمات در جزیره، منطقه آزاد قشم است، ادامه داد: این سازمان همواره خود را متعهد به بهبود مستمر خدمات رسانی و فرآیندهای مربوطه در زمینه های اجتماعی، فرهنگی و امور زیربنایی دانسته و موفقیت در این جهت را جز با کمک از کارکنان، امکان پذیر نمی داند.

وی اضافه نمود: کارکنان، به عنوان ارزشمند ترین دارایی سازمان منطقه آزاد قشم، به تحقق وظیفه این نهاد کمک می کنند و کیفیت عملکرد آنان بر رضایتمندی ارباب رجوع تاثیر مستقیم دارد.

به گفته عسکری، سیاست سازمان منطقه آزاد قشم درراستای عمل به تکلیف مناطق آزاد مبنی بر منطقی نمودن اندازه و ساختار و با هدف شفافیت عملکرد، همچنین ارایه خدمات با کیفیت مورد انتظار ارباب رجوع بر اصل شایسته سالاری قرار گرفته است.

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم همچنین به پیشنهاد نهادهای نظارتی مبنی بر جایگزینی کارکنانی که از لحاظ معیارهای عملکردی و اثر بخشی منابع انسانی در سطح مورد انتظار نمی باشند، اشاره کرد و گفت: به منظور تامین این الزام و تاسی از این نهادهای نظارتی، ضمن رعایت قوانین مربوطه و اصل شایسته سالاری، کارکنان این سازمان، با نیروهای کارآمد جایگزین خواهند شد.

عسکری بر آموزش بیش از هشت هزار نفر ساعت در سال توسط سازمان منطقه آزاد قشم تاکید کرد و عنوان داشت: آموزش ضمن خدمت باهدف ارتقای سطح دانش و مهارت شغلی کارکنان در این سازمان، همواره در حال انجام بوده و از این رو، اطلاع از دانش روز و به روز رسانی دانسته های کارکنان، در ماندگاری آنان موثر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری آریا

به "شایسته سالاری رکن اصلی ارایه خدمات کارآمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایسته سالاری رکن اصلی ارایه خدمات کارآمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید