خبرنگاران ادعای رسانه های انگلیسی درباره سرطان پوتین

به گزارش وبلاگ خبری مَثَل، لندن- خبرنگاران- رسانه های انگلیسی به نقل از یکی از منتقدان سرشناس رئیس جمهوری روسیه ادعا کردند که ولادیمیر پوتین به سرطان مبتلا شده و نشانه هایی از بیماری پارکینسون دارد.

خبرنگاران ادعای رسانه های انگلیسی درباره سرطان پوتین

به گزارش وبلاگ خبری مَثَل، نشریه سان روز جمعه در گزارشی نوشت: والری سولوی، تحلیل گر مسائل سیاسی همچنین مدعی شده که پوتین قرار است سال آینده میلادی از مقام خود کناره گیری کند.

به گفته سولوی که پیش تر ریاست موسسه روابط بین الملل مسکو را برعهده داشت، پوتین در ماه فوریه امسال به دلیل ابتلا به بیماری سرطان تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

نشریه سان در همین ارتباط به جابه جایی برنامه های پوتین در فوریه سال گذشته اشاره و ادعا کرد که نخستین حضور او در انظار عمومی 19 فوریه 2020 پس از عمل جراحی صورت گرفت تا او در مراسمی در سنت پترزبورگ حاضر شود.

با این حال برخی منابع که نامشان فاش نشده، می گویند که عمل جراحی پوتین مربوط به مشکل داخلی بوده است.

سولوی که ادعای ارتباط با حلقه تصمیم گیران کاخ کرملین را مطرح می کند 2 هفته پیش هم مدعی شد که رئیس جمهوری روسیه به بیماری پارکینسون مبتلا شده است.

کاخ کرملین ادعاها درباره مسائل سلامتی رئیس جمهوری روسیه و برنامه وی برای استعفا را رد کرده است. یک سخنگوی کرملین در پاسخ به خبرگزاری تاس نیز گفته است که وضع سلامتی پوتین کاملاً عادی است.

به نوشته روزنامه دیلی میل، زمان ادعایی سولوی در مورد عمل جراحی پوتین نیز چندان قابل استناد نیست. سایر رسانه های انگلیسی نیز خبر ابتلا به سرطان پوتین را به نقل از سولوی بازتاب دادند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ادعای رسانه های انگلیسی درباره سرطان پوتین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ادعای رسانه های انگلیسی درباره سرطان پوتین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید