تمریناتم را فعلا در جویبار پیگیری می کنم

به گزارش وبلاگ خبری مَثَل، کامران قاسم پور ضمن تبریک سال نو به مردم ایران، درباره شرایط خود گفت: در شرایطی که تمرینات تیم ملی به دلیل شیوع ویروس کرونا و اهمیت حفظ سلامتی ورزشکاران برگزار نمی شود، تمریناتم را به صورت اختصاصی در شهر جویبار انجام می دهم.

تمریناتم را فعلا در جویبار پیگیری می کنم

دارنده مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا شرح داد: البته برنامه تمرینی را هر دو روز یک بار از کادر فنی دریافت می کنم و با آن ها هماهنگ هستم ولی با یکی دو نفر از دوستانم با حفظ شرایط بهداشتی و ایمنی در جویبار تمرین کشتی را نیز انجام می دهم.

قاسم پور در مورد شیوع ویروس کرونا گفت: متأسفانه این ویروس در بیشتر کشورهای جهان شیوع پیدا کرد و مختص کشور ما نیست. در خبرها نیز آمده است که با انصراف تعدادی از کشورها از بازی های المپیک، به تعویق افتادن این مسابقات حتمی است. بهرحال جدای بحث قهرمانی ما ورزش می کنیم که تنی سالم داشته باشیم و سلامتی مهمترین اولویت است.

دارنده دو مدال طلای رقابت های امیدهای جهان در سرانجام گفت: در شرایطی که شیوع ویروس کرونا در کشورمان فراگیر شده، مردم باید به فکر خود باشند، اول به فکر خود و خانواده و بعد نیز به فکر جامعه ای که در آن زندگی می کنند. قطعا بدون همکاری مردم این ویرس از بین نمی رود و توصیه من این است که در خانه بمانند و مسافرت نکنند. اگر این اتفاق نیافتد ماه ها درگیر این ویروس خطرناک هستیم و قطعا این موضوع به ما ضربه خواهد زد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تمریناتم را فعلا در جویبار پیگیری می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمریناتم را فعلا در جویبار پیگیری می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید