ترامپ بازنده سال شد

به گزارش وبلاگ خبری مَثَل، مجله در اشپیگل آلمان که یکی از بزرگترین عناوین مجلات اروپایی است دونالد ترامپ را بازنده سال 2020 خواند؛ اتفاقی که همزمان با معرفی جو بایدن و کامالا هریس از سوی مجله تایم به عنوان شخصیت سال 2020 افتاد.

ترامپ بازنده سال شد

به گزارش وبلاگ خبری مَثَل از ایسنا، پایگاه خبری نشریه در اشپیگل آلمان که یکی از پرخواننده ترین وبسایت های خبری آلمانی زبان است، مقاله ای بلند به زبان آلمانی درباره دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا منتشر کرد و برای این مقاله سرتیتر بازنده سال را به کار برد.

این مطلب که روز پنجشنبه منتشر شد، از رئیس جمهور آمریکا به خاطر خودداری از پذیرفتن شکستش در انتخابات ریاست جمهوری به رقیب خود جو بایدن انتقاد کرده و او را مردی که هرگز هیچ اهمیتی به مصلحت مشترک نداده و تنها به یک چیز یعنی خودش اهمیت می دهد توصیف کرد.

در ادامه این مقاله که از سوی رئیس دفتر واشنگتن این نشریه و یک خبرنگار مستقر در برلین آن تالیف شده، نوشته شد: تحت ریاست جمهوری ترامپ هیچ چیز عادی نیست.

آنها نوشتند: او از پذیرفتن شکست خودداری می کند. به جایش از وقوع تقلب گسترده انتخاباتی صحبت می کند، اگر چه هیچ سند و مدرکی برای آن نیست. کل این موضوع شگفت انگیز نیست. ریاست جمهوری ترامپ همانطور که آغاز شد انتها می یابد. بدون نجابت و بدون منزلت.

رئیس جمهور آمریکا اگر چه اجازه به اجرای فرایند انتقال قدرت به دولت جو بایدن را داده اما از پذیرفتن رسمی شکستش در انتخابات خودداری کرده و به جایش به تکرار ادعاهای بی اساس در خصوص اینکه در انتخابات علیه او تقلب شده، ادامه داده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "ترامپ بازنده سال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ بازنده سال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید