بهره برداری از 14 بیمارستان کشور در امسال

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون هشت بیمارستان در سطح کشور به بهره برداری رسیده است.

بهره برداری از 14 بیمارستان کشور در امسال

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، محمد جعفر علیزاده در نشست شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر بهداشت با یبان اینکه بیمارستان 294تختخوابی شهر یاسوج هشتمین بیمارستانی است که از ابتدای سال جاری تاکنون افتتاح نموده ایم، اضافه نمود: با افتتاح این بیمارستان ها بیش از 1200 تخت به تخت های بیمارستانی کشور اضافه نموده شده است.

وی با بیان اینکه بطور میانگین هزینه احداث هر تخت بیمارستانی حدود 400میلیون تومان بوده است، اظهار کرد: 6 بیمارستان دیگر در سطح کشور تجهیز شده و آماده افتتاح است که متناسب با برنامه و وقت وزارت بهداشت افتتاح می شوند.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: سه بیمارستان در استان کهگیلویه و بویراحمد در دست احداث داشته ایم که دو بیمارستان امروز افتتاح می گردد.

علیزاده با بیان اینکه 170 میلیارد تومان هزینه بیمارستان 294 تختخوابی یاسوج شده است، عنوان نمود: در این بیمارستان خدمات ویژه ای ارائه می گردد از جمله اینکه 57 تخت مراقبت های ویژه در این بیمارستان داریم که می تواند در مواقع خاص یک مرکز تروما باشد.

وی با اشاره به اینکه بیمارستان باشت در کمتر از سه سال احداث شد، اضافه نمود: بیمارستان 142تختخوابی گچساران هم اکنون 84 درصد پیشرفت دارد و به زودی عملیات تجهیز آن شروع می گردد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به طولانی شدن پروژه بیمارستان 294 تختخوابی یاسوج به مدت 11 سال بیان نمود: این مساله بعلت محدودیت شدید اعتباری بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بهره برداری از 14 بیمارستان کشور در امسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از 14 بیمارستان کشور در امسال"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید