انتقاد تاکسیرانان به مجری برنامه دستپخت ، توهین مجری آش را شور کرد

به گزارش وبلاگ خبری مَثَل، سازمان تاکسیرانی تهران با انتقاد به توهین مجری برنامه دستپخت به قشر خدوم تاکسیرانان اعلام کرد: تاکسیرانان طی یک سال گذشته به عنوان قشر آسیب پذیر متحمل دغدغه های معیشتی شده اند.

انتقاد تاکسیرانان به مجری برنامه دستپخت ، توهین مجری آش را شور کرد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ خبری مَثَل، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در اطلاعیه ای به دلیل توهین مجری برنامه دستپخت به قشر خدوم تاکسیران خاطرنشان کرد: به عنوان نماینده خانواده عظیم تاکسیرانی شهر تهران برآن شدیم تا در مواجهه با سوال پرحاشیه مجری برنامه دستپخت با مضمون بابات راننده تاکسی است پیش دوستات ناراحت نمی شی؟ با انتشار این متن از منزلت و جایگاه شریف تاکسیرانان خدوم پایتخت و خانواده محترم آن ها دفاع کنیم.

چرا که شایسته نیست این قشر خدوم و زحمت کش از سوی رسانه ملی که باید مروج فرهنگ اسلامی ایرانی باشد مورد توهین قرار بگیرند.

ناوگان عظیم و گسترده تاکسیرانی گزینه اول در امر جابجایی و سرویس دهی به شهروندان به خصوص در شرایط کنونی شیوع بیماری کرونا به شمار می آیند و طی یک سال گذشته به عنوان قشر آسیب پذیر متحمل دغدغه های معیشتی و همچنین از دست دادن عزیزان شده اند.

خودروی تاکسی و شغل شریف تاکسیرانی ضمن فعالیت در شرایط سخت کاری، همواره تداعی اعتماد و اطمینان خاطر در شهروندان بوده و این مهم ارزشمند و قابل ستایش است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "انتقاد تاکسیرانان به مجری برنامه دستپخت ، توهین مجری آش را شور کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد تاکسیرانان به مجری برنامه دستپخت ، توهین مجری آش را شور کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید