ارسال پیام های حذف شونده در واتساپ امکان پذیر شد

به گزارش وبلاگ خبری مَثَل، واتساپ از یک قابلیت جدید برای ارسال پیام هایی که به طور اتوماتیک حذف می شوند، رونمایی کرد. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد که در چت های خود پیام هایی را ارسال کنند که بعد از 7 روز به طور اتوماتیک حذف می شوند. هر کسی می تواند این گزینه را در چت های شخصی خود فعال کند و ادمین گروه ها هم قادر هستند این قابلیت را در گروه ها فعال کنند.

ارسال پیام های حذف شونده در واتساپ امکان پذیر شد

سخنگوی واتساپ در این رابطه گفته: ما فکر می کنیم که مهلت 7 روزه برای این قابلیت زمان مناسبی محسوب می شود که از یک طرف به کاربران این اطمینان را می دهد که مکالمات انجام شده قرار نیست برای همیشه ثبت شود و از یک طرف آن ها می توانند به پیام های رد و بدل شده در 7 روز گذشته دسترسی داشته باشند.

از این قابلیت می توان برای تصاویر و ویدیوها هم استفاده کرد. باید خاطرنشان کنیم اگرچه پیام ها بعد از 7 روز برای هر دو طرف حذف می شوند، اما در هر صورت می توانید از این پیام ها اسکرین شات بگیرید یا اینکه آن ها را کپی کنید. همچنین اگر قابلیت دانلود اتوماتیک محتوا در گوشی طرف مقابل فعال شده باشد، این موارد در گوشی ذخیره می شود. همچنین نباید بکاپ گیری از پیام ها را از قلم بیندازیم که به شما اجازه می دهد از تمام پیام ها یک نسخه جداگانه داشته باشید.

طبق اعلام واتساپ، از این مشخصه تنها برای پیام هایی می توان استفاده کرد که بعد از فعال سازی این قابلیت ارسال شده باشند. سخنگوی واتساپ می گوید که در ماه جاری میلادی این قابلیت برای تمام کاربران فعال خواهد شد.

  • قابلیت جدید واتساپ حذف فایل ها را آسان تر می کند

منبع: The Verge

منبع: دیجیکالا مگ

به "ارسال پیام های حذف شونده در واتساپ امکان پذیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال پیام های حذف شونده در واتساپ امکان پذیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید